Wyciskarki wolnoobrotowe Tefal


Tefal – o marce

Tefal to znana szczególnie z produkcji garnków i patelni firma. Istnieje na rynku wiele lat, dzięki czemu zyskała duże zaufanie wśród klientów.

Firma ta posiada produkty wysokiej jakości, dzięki czemu stała się liderem wśród firm z tej branży.

Firma zajmuje się także produkcją czajników, blenderów, robotów planetarnych, wyciskarek wolnoobrotowych i sokowirówek, mikserów, żelazek czy odkurzaczy. Jest liderem wśród producentów drobnego sprzętu AGD.

Czym charakteryzują się wyciskarki wolnoobrotowe marki Tefal?

Nienaganna i wieloletnia dobra opinia wynika z faktu wysokiej jakości i wydajności produktów. Ceny sprzętu marki Tefal nie są wysokie stąd szeroki zasięg klienteli.

Sprzęt produkowany jest z wysokiej jakości surowców, które mogą służyć długie lata. Wyciskarki wolnoobrotowe tej firmy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i przeszły różne testy jakościowe.

Posiadają części wymienne, które można zakupić chociażby na stronie producenta. Praca wyciskarek wolnoobrotowych jest cicha, dzięki czemu nie zaburza spokoju w naszych domach.

Gdzie i w jakim zakresie cenowym można kupić wyciskarki wolnoobrotowe firmy Tefal?

Ceny wyciskarek firmy Tefal wahają się od 300 do około 800 zł. Zależą one od modelu i dodatkowych funkcji.

Wyciskarki wolnoobrotowe tej firmy możemy kupić w każdej sieciówce ze sprzętem AGD, prywatnych sklepach ze sprzętem AGD, na stronie producenta i na innych stronach internetowych zajmujących się handlem tego typu sprzętu.

Tefal-rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe

Firma tefal posiada szeroki wybór wyciskarek wolnoobrotowych.

Każda z nich jest wysokiej jakości, jednak warto przeanalizować poszczególne funkcje w każdej z nich, żeby dobrać idealną dla swoich potrzeb.

Rekomendowanym modelem wyciskarek tej firmy jest Infinity Press Revolution ZC500, wykonany ze stali nierdzewnej.

Polecany jest również model Infiny Press Juice z technologią Cold Pressing, który dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i nie powoduje generowania zbędnego ciepła.

Chętnie kupowany i polecany jest także model Tefal JUICE & CLEAN ZC420, który wyciska maksimum soku i nie wytwarza przy tym zbędnych odpadów.