Wyciskarki Wolnoobrotowe Philipiak


O marce Philipiak

Philipiak to marka, której głównym mottem i celem jest promowanie zdrowego trybu życia. Firma została założona w 1947 r, zatem jej doświadczenie w branży AGD jest niebywałe.

Firma słynie głównie z produkcji garnków, sztućców i patelni, jednak wśród jej asortymentu znaleźć można również wyciskarki wolnoobrotowe.

Marka jest również znana z kontaktu z klientem. Rocznie firma przeprowadza tysiące spotkań z ludźmi, na których poznać można ich produkty oraz zaznajomić się z ideą zdrowego trybu życia, w którym pomaga zdrowe gotowanie.

Charakterystyka wyciskarek wolnoobrotowych marki Philipiak

Marka Philipiak zdecydowanie stawia na jakość swoich produktów. Wyciskarki wolnoobrotowe tej firmy zbudowane są z wysokiej jakości stali, która wolna jest od szkodliwych substancji.

Wszystkie elementy są dobrej jakości, aby maszyna była jak najbardziej wydajna. Ponadto wyciskarki wolnoobrotowe tej marki są charakterystyczne pod względem wyglądu, co czyni je atrakcyjnymi.

Dodatkowo wyciskarki tej firmy posiadają dobrej jakości silniki, które pracują bardzo cicho. Można ich zatem używać o każdej porze dnia i nocy.

Ceny i miejsce zakupu wyciskarek Philipiak

Ceny wyciskarek wolnoobrotowych marki Philipiak są dość wysokie, jednak idzie to w parze z równie wysoką jakością.

Dostępność wyciskarek marki Philipiak można określić jako średnią.

Jest to marka, której produkty można zdobyć m.in na pokazach organizowanych przez pracowników, w salonach wystawowych oraz za pośrednictwem internetu.

Philipiak-rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe

Polecaną wyciskarką wolnoobrotową marki Philipak jest Slow Juicer PH-1007. Jest to wysokiej jakości wyciskarka, która posiada wiele dodatkowych opcji.

Przydatna będzie osobie, która zamierza regularnie z niej korzystać.

Jest wydajna, kompaktowa i cicha. Świetnie sprawdzi się do wyciskania soku z owoców i warzyw, nawet twardych i włóknistych. Polecana jest również do wyciskania ziół.

Wyciskarka tej firmy powinna być rozpatrzona również przez osoby, które cenią sobie ciekawy design.