Wyciskarki Wolnoobrotowe i sokowirówki Moulinex


Moulinex-o marce

Moulinex to francuska marka zajmująca się sprzętem AGD. Firma założona była w 1932 roku więc faktem jest, że ma niezwykłe doświadczenie w tej branży.

Firma ogłosiła swego czasu bankructwo, jednak po zmianie właściciela działa nadal.

Produkuje roboty kuchenne, szatkownice, wyciskarki wolnoobrotowe i inny drobny sprzęt AGD. Kieruje się wysoką jakością i niewygórowaną ceną, dzięki czemu produkty są pożądane i powszechnie lubiane.

Czym charakteryzuje się sprzęt firmy Moulinex?

Produkty firmy Moulinex są dobre jakościowo, oryginalne pod względem wyglądu i niedrogie.

Ich zaletą jest przede wszystkim cicha praca, łatwość użytkowania i czyszczenia. Wielu użytkowników wskazuje wydajność jako dużą zaletę.

Gama kolorystyczna sprzętu tej firmy wpasuje się w design każdej kuchni. Elegancki wygląd urządzeń sprawia, że firma jest często wybierana przez klientów.

Polecane są w szczególności wyciskarki wolnoobrotowe, które idealnie nadają się do wyciskania soków.

Gdzie można kupić sprzęt marki Moulinex?

Produkty firmy Moulinex można zakupić zarówno stacjonarnie jak i online. Sprzęt Moulinex jest dostępny w wielu sieciówkach AGD m.in w Euro AGD/RTV, w Media Expert czy Media Markt.

Coraz więcej prywatnych sklepików ze sprzętem AGD posiada produkty tej firmy w swoim asortymencie.

Ponadto wiele sklepów internetowych również posiada w swojej stałej ofercie wyciskarki wolnoobrotowe, blendery czy inny sprzęt tej firmy.

Moulinex-rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe

Jednym z największą liczbą pozytywnych opinii wyciskarką wolnoobrotową marki Moulinex jest model Infinity Press ZU5008.

Użytkownicy wskazują na jej kompaktowość, cichą pracę i ładny, elegancki wygląd. Dodatkowo polecają ją również ze względu na wydajność. Jest ona uznawana za najlepszą wyciskarkę tej firmy

Firma Moulinex słynie również z wysokiej jakości sokowirówek, które również są chętnie wybierane przez wielu klientów ze względu na cenę i oryginalny wygląd.