Wyciskarki wolnoobrotowe Łucznik


O marce Łucznik

Łucznik to znana i wręcz legendarna polska marka, która zasłynęła z produkcji maszyn do szycia. Obecnie firma ta produkuje również drobny sprzęt AGD taki jak żelazka, wyciskarki wolnoobrotowe czy blendery.

Jest solidną i niedrogą firmą produkującą dobrej jakości sprzęt AGD. Sprzęt tej firmy jest tani, dzięki czemu dociera do szerokiego grona klientów.

Firma słynie również z produkcji tosterów, wag kuchennych, nożyczek czy odkurzaczy.

Mimo dość niskich cen jej produkty spotykają się z pozytywnymi opiniami wśród użytkowników.

Charakterystyka wyciskarek wolnoobrotowych firmy Łucznik

W związku z niską ceną produktu należy liczyć się, że wyciskarki wolnoobrotowe nie będą posiadać wielu funkcji. Warto jednak zwrócić uwagę, że wyciskarki firmy Łucznik są wykonane z wysokiej jakości tworzyw i w taki sposób, że zapobiegają nagrzewaniu się i utlenianiu produktu.

Wyciskarki tej firmy posiadają szeroki i wygodny otwór wsadowy, dzięki czemu nie trzeba dodatkowo rozdrabniać owoców lub warzyw.

Producent do każdej wyciskarki wolnoobrotowej dodaje szczotkę do czyszczenia gratis, co zmniejsza nasze koszty.

Wyciskarki tej firmy posiadają wszystkie podstawowe funkcje, które powinien mieć tego typu sprzęt. Zalecany jest zatem osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z wyciskaniem soków.

Gdzie i w jakich cenach można kupić wyciskarki marki Łucznik?

Zarówno wyciskarki wolnoobrotowe jak i inne sprzęty marki Łucznik są łatwo dostępne.

Możemy kupić je w marketach ze sprzętem AGD np: Media Expert, prywatnych sklepach elektronicznych, za pośrednictwem internetu lub niekiedy w supermarketach spożywczych.

Ceny wyciskarek firmy Łucznik wahają się od 100 zł do 500 zł. Cena zależy od modelu, funkcji i promocji w danym sklepie.

Łucznik-rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe

Jednym z lepszych modeli wyciskarek wolnoobrotowych tej firmy jest  AM-1795 150W inox.

Jest to model z dużym pojemnikiem na sok i miąższ z cichym i wydajnym silnikiem. Polecany on jest dla osób rozpoczynających przygodę ze świeżo wyciskanymi sokami.

Kolejnym rekomendowanym modelem wyciskarek tej firmy jest AM-1800, który jest najbardziej znany spośród wyciskarek Łucznik.

Jest to model kompaktowy z podstawowymi funkcjami. Jest prosty w obsłudze i czyszczeniu.