Wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings


Kuvings-historia marki

Marka Kuvings istnieje już ponad 40 lat. W ciągu tych lat znana jest w około 80 krajach, wprowadzając na rynek ponad 1400 technologii.

Firma wielokrotnie nagradzana była za swoje produkty, co czyni ją jedną z najbardziej rekomendowanych firm tego typu w Polsce i na  świecie.

Posiada ona wszystkie niezbędne certyfikaty, co czynią ją solidną i godną zaufania. Dodatkowo atrakcyjną czyni ją dostępność produktów i niewygórowane ceny.

Produkty firmy Kuvings

Firma Kuvings posiada w swojej ofercie nie tylko wyciskarki wolnoobrotowe, ale również innowacyjne blendery i jogurtownice.

Sprzęt ten jest wykonany z wysokiej jakości tworzyw. Wyciskarki wolnoobrotowe tej firmy są niebywałym hitem. Nadają się do przetwarzania różnych warzyw i owoców, o różnej strukturze i twardości.

Zaletą produktów firmy jest możliwość wymienienia części składowych, co nie naraża nas na koszty zakupu kolejnej wyciskarki lub blendera w razie awarii.

Gdzie kupić wyciskarki Kuvings?

Sprzęt firmy Kuvings można zakupić zarówno stacjonarnie jak i online.

Wyciskarki wolnoobrotowe, blendery i jogurtownice marki Kuvings dostępne są w większości sieciówek ze sprzętem AGD/RTV w całej Polsce oraz w prywatnych sklepach z tego typu sprzętem.

Możemy je kupić również m.in na oficjalnej stronie marki, terapiasokami.pl lub na wyciskarkisokow.pl.

Kuvings-rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe

Jedną z najbardziej polecanych wyciskarek marki Kuvings jest model Kuvings big mouth B6000, posiadający otwór wsadowy na całe owoce i warzywa.

Warto również rozważyć kupno modelu Kuvings C9500, który sprawdzi się jako pierwsza wyciskarka dla osób nie mających doświadczenia z sokami.