Wyciskarki Wolnoobrotowe Hurom


Hurom-historia marki

Hurom mianowana jest najlepiej sprzedawaną marką wyciskarek wolnoobrotowych. Obecnie posiada ona ponad milion klientów w 70 krajach świata. Firma ma ponad 100 unikatowych patentów. Zdobywa coraz większe grono klientów i cieszy się dużym zainteresowaniem.

Firma została założona w 1974 roku. Już w 1993 roku została zaprezentowana pierwsza, unikatowa wyciskarka wolnoobrotowa. Były to pierwszy tego typu sprzęt stworzony przez firmę. 5 lat później stworzono ulepszony, wielofunkcyjny sprzęt tego typu.

Rok 2005 był przełomowy dla marki. Stworzono wyciskarkę pionową, która przypominała już obecne wyciskarki. Kolejne lata przyniosły firmie coraz więcej pomysłów i coraz nowocześniejsze ulepszenia techniczne.

W roku 2015 firma została nagrodzona nagrodą Red Dot Design Award i If Design Award za nowoczesny design i świetną funkcjonalność.

Gdzie można kupić produkty firmy Hurom?

Marka Hurom posiada swoje produkty w sprzedaży zarówno stacjonarnie jak i online. Sklepy stacjonarne są usytuowane w całej Polsce.

W Warszawie sprzęt można dostać m.in w sklepie I Love Juice na Saskiej Kępie. Produkty firmowe dotarły również do innych dużych miast m.in do Katowic, Rzeszowa, Gdańska, Jeleniej Góry czy Białegostoku.

Za pośrednictwem internetu produkty można zdobyć  na oficjalnej stronie firmy. Produktów można również szukać w prywatnych sklepach z tego typu sprzętem.

Co jeszcze warto wiedzieć o marce Hurom?

Marka Hurom posiada wiele zalet, które wyróżniają ją na rynku wyciskarek wolnoobrotowych. Pierwszą z nich jest możliwość wymiany części składowych, w wypadku ich zniszczenia. Jest to ważne, gdyż nie trzeba kupować nowego sprzętu,  a można wymienić tylko jego części.

Zaletą jest także jakość wszystkich elementów, gdyż są one w stanie przygotować nawet masło orzechowe.

Sprzęt marki hurom nie nadaje się jednak do mielenia ziaren, roślin strączkowych, wyciskania soku z roślin włóknistych.

Hurom-rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe
null

Jedną z nich jest wyciskarka o modele Hurom H100 i Hurom H AA Alpha, która posiada większy niż standardowy otwór wsadowy, dzięki czemu można ulokować większe kawałki owoców do wyciśnięcia.