Wyciskarki Wolnoobrotowe Green Star


Green Star-o marce

Green Star to legendarna i wiodąca marka na rynku wyciskarek wolnoobrotowych.

Oprócz dobrej jakości wykonania charakteryzuje się niebanalnym designem i niewygórowaną ceną.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii wyciśnięty sok zachowuje wszystkie wartości odżywcze i nie ma styczności ze stalą ani metalem.

Wyciskarka tej firmy zawiera bioceramiczne walce ferromagnetyczne, które nie niszczą tkanek roślinnych, dzięki czemu nie przetwarzane są żadne składniki odżywcze.

Wiele nagród dla wyciskarki Green Star

Marka Green Star jest jedną z najlepiej i najczęściej nagradzanych marek. Wyciskarki wolnoobrotowe tej firmy otrzymały nagrodę Najlepsze Korzyści dla Zdrowia, co dowodzi, że technologie w niej użyte są tworzone tak, aby zachować jak najwięcej zdrowych składników odżywczych.

Marka otrzymała również nagrodę Złota Nagroda Doskonałości za jakość sprzętu.

Wyciskarka otrzymała również nagrodę w Teście Wiodący Produkt Konsumenta w zakresie wydajności, co wskazuje na fakt, że może służyć konsumentowi przez wiele lat.

Co możemy przygotować dzięki wyciskarce wolnoobrotowej Green Star?

Oprócz świeżo wyciskanych soków można również przygotować dipy, masło orzechowe czy koktajle.

Wyciskarka Green Star świetnie sprawdzi się też w przygotowywaniu deserów dla dzieci, makaronów czy zup.

Wyciskarki wolnoobrotowe Green Star są w stanie przygotować również ciastka mochi oraz inne desery wedle preferencji.

Green Star-rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe

Jedną z najbardziej polecanych wyciskarek wolnoobrotowych firmy Green Star jest model Elite 5050. Model posiada chromowaną obudowę i wyciska prawie wszystkie warzywa, owoce a nawet zioła.

Rekomendowana jest również wyciskarka modelu Elite w wersji 5000, która różni się designem. Jej kolor jest biały, więc wpasuje się w większość wystrojów kuchni.

Powyższe modele notowane są jako najlepsze tej firmy. Wskazują na to opinie użytkowników oraz przyznane nagrody i wszelkiego rodzaju testy jakościowe.