Wyciskarki wolnoobrotowe Gotie


O marce Gotie

Gotie to polska marka produkująca drobny sprzęt AGD. Ich celem przewodnim jest jakość i zadowolenie klienta. Marka ma dobrą opinię wśród klientów.

Ich sprzęt jest wysokiej jakości w niewygórowanych cenach. Produkują m.in nawilżacze powietrza, wyciskarki wolnoobrotowe, budziki i radia.

Marka jest znana na rynku już od kilkudziesięciu lat. Dzięki zdobywanym umiejętnościom i doświadczeniu w branży coraz bardziej ulepszają swoje produkty, rozwijając się i rozprzestrzeniając w coraz większym zasięgu.

Firma znana jest nie tylko w Polsce, ale w innych krajach Europy Środkowej i zachodniej. Chętnie kupowana jest również w Niemczech, Włoszech czy na Ukrainie.

Charakterystyka wyciskarek wolnoobrotowych firmy Gotie

Wyciskarki wolnoobrotowe Gotie, są przede wszystkim dobre jakościowo. Wyciskarki charakteryzują się świetnym, niepowtarzalnym wyglądem,  który przyciąga wielu klientów.

Wyciskarki wolnoobrotowe tej firmy zbudowane są z elementów pozbawionych szkodliwych substancji takich jak np: bisfenol. Jest to krok do zdrowia, gdyż soki tworzone w tych wyciskarkach są jak najbardziej zdrowe i pełne składników odżywczych.

Nowoczesna formuła wyciskania powoduje, że nie wytwarza się zbędne ciepło, dzięki czemu sok pozostaje świeży na dłużej. Nie ulegają  zniszczeniu żadne składniki odżywcze, co jest niebywałą zaletą tych wyciskarek.

Wyciskarki oprócz podstawowych funkcji posiadają także dodatkowe takie jak różne tryby pracy czy wstrzymanie wyciskania.

Miejsca zakupu i zakres cen

Firma Gotie będąc ponad 20 lat na rynku jest w tym momencie łatwo dostępna.

Produkty firmy Gotie można otrzymać w sieciówkach, sklepach prywatnych ze sprzętem AGD, na stronach internetowych z wyciskarkami wolnoobrotowymi, a także na serwisach takich jak allegro.

Ceny wyciskarek nie przekraczają 600 zł, dzięki czemu są odpowiednie dla wszystkich klientów.

Gotie-rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe

Jedną z najbardziej polecanych wyciskarek firmy Gotie jest model GSJ-620. Jest to model standardowy, objęty 3 letnią gwarancją.

Rekomendowany jest również model GSJ-610 oraz GSJ-600W.

Z pozytywnymi opiniami spotyka się również model GSJ-800W, który jest najczęściej kupowaną wyciskarką wolnoobrotową tej firmy.