Wyciskarwki Wolnoobrotowe Eldom


O marce Eldom

Eldom to polski producent sprzętu AGD. Są na rynku już ponad 20 lat, w ciągu których wprowadzają do swoich urządzeń coraz nowsze technologie.

Firma znana jest również za granicą. Od 22 lat siedzibą firmy są Katowice. Marka stawia na funkcjonalność i jakość. Ich sprzęt ma być praktyczny i łatwo dostępny.

Obecnie oferta firmy zawiera około 200 produktów różnego typu. Są to wyciskarki wolnoobrotowe,  blendery, grille, frytkownice, roboty kuchenne, ekspresy czy kawiarki.

Charakterystyka wyciskarek wolnoobrotowych marki Eldom

Wyciskarki wolnoobrotowe Eldom słyną z perfekcji ich działania. Są bezawaryjne, działają szybko i cicho. Nie generują ciepła, wyciskają sok do ostatniej kropli, nie marnując przy tym produktu.

Większość z nich posiada aż 5 letnią gwarancję i system quickclean co sprawia, że ich utrzymanie w czystości nie jest trudne.

Wyciskarki wieloobrotowe tej firmy posiadają szeroką gamę kolorystyczną, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie.

Ponadto mają one niskie zużycie energii, wiele dodatkowych funkcji i dodatkowe sita oczyszczające.

Ceny i miejsca kupna wyciskarek Eldom

Ceny wyciskarek marki Eldom wahają się od 300 do 1000 zł. Nie są drogim sprzętem, a wręcz przeciwnie- dzięki swojej cenie trafiają do każdego grona odbiorców, gdyż zakres cenowy jest szeroki.

Wyciskarki wolnoobrotowe Eldom są łatwo dostępne. Możemy kupić je w sieciówkach ze sprzętem AGD np: w Media Markt, Euro AGD/RtV czy w Media Expert. Pojawiają się również w prywatnych sklepach detalicznych i są w większości sklepów internetowych.

Eldom-rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe

Jedną z najbardziej rekomendowanych wyciskarek wolnoobrotowych firm Eldom jest model Eldom mfc2000 perfect mix.

Posiada on nowoczesny, odmienny od innych wyciskarek system działania, który prawie w całości wykorzystuje produkt.

Polecany i posiadający pozytywne opinie model to Eldom pj1000 oraz model Eldom pj600. Są to wyciskarki, które działają cicho, wydajnie i są niezwykle kompaktowe i funkcjonalnie.

Wpasują się do każdej, nawet najmniejszej kuchni.