Wyciskarki Wolnoobrotowe Angel


Angel-o marce

Angel to legendarna marka wyciskarek wolnoobrotowych. Jej działalność na rynku trwa 35 lat co wskazuje na jej doświadczenie w branży.

Jej działania są zaawansowane i innowacyjne. Firma jako pierwsza stworzyła wyciskarkę w całości wykonaną ze stali nierdzewnej.

Wśród firm produkujących wyciskarki wolnoobrotowe jest liderem produkującym sprzęt z górnej półki. Wiąże się to z jakością jak i również wysoką ceną.

Sprzęt tej marki uznawany jest za niezwykle wytrzymały i wydajny. Cieszę się zainteresowaniem profesjonalnych cateringów i lokali gastronomicznych oraz osób, które wymagają perfekcji i zaawansowanych technik.

Co warto wiedzieć o wyciskarkach firmy Angel?

Wyciskarki wolnoobrotowe firmy Angel są niezwykle wydajne, gdyż potrafią wycisnąć z owocu praktycznie cały sok, pozostawiając suchy miąższ.

Wykonane są z wysokiej jakości stali, która nie wytwarza szkodliwych dla zdrowia substancji. Nie zmienia smaku soku i nie wpływa na zniszczenie wartości odżywczych.

Działanie sprzętu tej firmy polega na miażdżeniu wszystkich kawałków w tak doszczętny sposób, że sok zostaje wyciśnięty nawet z miąższu.

Ceny wyciskarek firmy Angel

Ze względu na jakość wykonania sprzętu oraz na innowacyjność, ceny wyciskarek wolnoobrotowych firmy Angel są dość wysokie w porównaniu do innych tego typu sprzętów na rynku.

Ceny wahają się od 4 500 zł do 7 000 zł. Jest to jednak cena za jakość wykonania, a przede wszystkim na surowiec jakim jest stal nierdzewna.

Mniejsze wyciskarki firmy Angel na własny użytek można kupić w cenach około od 4 000 zł. Większe, przede wszystkim wykorzystywane w lokalach gastronomicznych można zakupić za około 7 000 zł.

Angel-rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe