Wyciskarka Wolnoobrotowa Kenwood JMP800SI


Najważniejsze informacje o tej wyciskarce

  • Marka Kenwood
  • Model JMP800SI

Wyciskarka Wolnoobrotowa Kenwood JMP800SI jest przeznaczona do wydobywania całej dobroci nawet z najbardziej grzesznych potraw uprawianych z ziemi; każdy suplement jest uwalniany i chroniony celem, aby sok wyglądał lepiej, zachowuje się dłużej i smakuje oszałamiająco.

Wyciskarka Wolnoobrotowa Kenwood JMP800SI – Technologie i zastosowanie

Łatwe wyciskanie

Wyciskarka Wolnoobrotowa Kenwood JMP800SI sprawia, że ​​jest chroniony i łatwy w produkcji aromatycznego, solidnego soku, z możliwością tworzenia nawet jednego ogromnego pojemnika za każdym razem.

Nie ma ważnego powodu, aby ciąć produkty ekologiczne lub warzywa przed ich wejściem, a niesamowity silnik werbunkowy sugeruje, że można w pełni wykorzystać sok w jednej lub dwóch chwilach. W tym momencie, gdy ustawisz, pojemność spłukiwania będzie nadal niepotrzebnie czyszczona.

Ponadto Wyciskarka Wolnoobrotowa Kenwood JMP800SI jest przeznaczony do przyjmowania asortymentu sustenance, jak się wydaje, dzięki swojej jedynej w swoim rodzaju podwójnej tubie do podawania soku, może sokować żywność uprawianą z całej ziemi.

Idealna wydajność dla soków zoptymalizowanych

Dzięki wysokiej wydajności ekstrakcji sięgającej 81%, Wyciskarka Wolnoobrotowa Kenwood JMP800SI działa wyjątkowo w przeciwieństwie do standardowych sokowirówek.

Pracując z optymalną prędkością 48 obrotów na minutę i zmniejszając ciepło i utlenianie, jego innowacyjne rozwiązanie delikatnie wyciska żywność wyhodowaną z ziemi, aby usunąć suplementy, które je zacinają.

Podwoić całą rurkę do podawania jabłek

Od bardziej smukłych produktów glebowych, na przykład marchwi i ogórków po większe cykle, takie jak jabłka i buraki, wszystko idzie w całości i nic nie marnuje wdzięczności na jedyny w swoim rodzaju podwójny przewód zasilający

Dzbanek na sok

Nie ma ważnego powodu, aby kroić naturalny produkt lub warzywa przed ich wejściem, a przełomowy silnik oznacza, że ​​można w pełni wykorzystać sok w jednej lub dwóch chwilach.

Wyciskarka Wolnoobrotowa Kenwood JMP800SI zbiera mash bogaty w suchy suplement, który można wykorzystać do przygotowywania ciast, ciastek, falafeli lub dodawania do zup (pojemność 1,5 l powietrza)

Bez kroplówek!

Przeciw zalewaniu bez wycieków lub wycieków

Spokojna operacja

Nie ma ważnego powodu, aby ciąć naturalny produkt lub warzywa przed ich wejściem, a niesamowity silnik werbunku sugeruje, że można w pełni wykorzystać sok.

Wyciskarka Wolnoobrotowa Kenwood JMP800SI – Dane Techniczne

  • Materiał ciała: z tworzywa sztucznego ze szczotkowanym aluminium
  • Kolor: Szczotkowane aluminium
  • Gwarancja: tak
  • Rozmiar (cm): 44H x 20W x 15,5D
  • Moc: 240