Wyciskarka Wolnoobrotowa Kalorik FE3000


Wyciskarka wolnoobrotowa Kalorik fe3000

Wyciskarka wolnoobrotowa Kalorik fe3000 to niedroga, ale bardzo dobra pod względem jakościowym wyciskarka, która posiada grono zadowolonych klientów. Jest chętnie kupowana i jest wysoko stawiana w rankingach wyciskarek wolnoobrotowych.

Funkcje, wyposażenie i opcje przy zakupie wyciskarki wolnoobrotowej Kalorik fe3000

Marka Kalorik tworząc wyciskarkę wolnoobrotową Kalorik fe3000 postawiła na nowoczesne rozwiązania, dzięki którym uzyskiwany produkt nie traci swoich wartości odżywczych. Nie powstaje zbędna piana oraz produkt nie jest poddawany obróbce cieplnej.

Oprócz podstawowej funkcji jaką jest wyciskanie soku ze świeżych owoców i warzyw, można też dzięki niej przyrządzić lody czy smoothie.

W wyposażeniu głównym tej wyciskarki znajdziemy wszystkie potrzebne elementy takie jak sito, ślimak, pojemnik na sok i pulpę. 

Produkt występuje w jednym kolorze. 

Posiada poręczną rączkę, dzięki której z łatwością przeniesiesz sprzęt. 

Dane techniczne wyciskarki wolnoobrotowej Kalorik fe3000

Typ: pionowa

Materiał: Ultem

Komora wsadowa: pojedyncza szeroka

Blokada kapania: TAK

Stopki antypoślizgowe: TAK

Pojemność misy: 0.8 l

Ilość obrotów: 60 obrotów/minutę

Moc: 240 W

Zalety i wady wyciskarki wolnoobrotowej Kalorik fe3000

Zalety:

-materiał wykonania to ultem

-niewygórowana cena w stosunku do jakości

-cicha praca silnika

-małe zużycie energii

-poręczny uchwyt

Wady:

-jeden kolor obudowy

-mała ilość dodatkowych opcji

Wyciskarka wolnoobrotowa Kalorik fe3000- dodatkowe informacje

  1. Oprócz warzyw bulwiastych wyciskarka jest w stanie sobie poradzić także z warzywami liściastymi
  2. Posiada ulepszony ślimak
  3. System wyciskania jest wielowarstwowy

Wyciskarka wolnoobrotowa Kalorik fe3000- dodatkowe wyposażenie

  1. Specjalne sita do robienia m.in smoothie czy lodów

Opinie użytkowników na temat wyciskarki wolnoobrotowej Kalorik fe3000

“Kłóciłam się z mężem jaką wyciskarkę wybrać. Mieliśmy odłożone 2.5 tyś złotych więc szukaliśmy czegoś z górnej półki. Mąż był za Kalorik fe3000 a ja za jedną z konkurencyjnych. Rzuciliśmy monetą bo nie mogliśmy się dogadać. Wygrał mąż. Nie byłam zachwycona i szczerze mówiąc czekałam na ‘potknięcie’ maszyny żeby udowodnić mężowi, że mój strzał byłby lepszy. Niestety z żalem muszę przyznać, że mąż miał rację! Jego wybór był lepszy i mam porównanie, bo moja kuzynka kupiła tą co chciałam ja. My jesteśmy zadowoleni, ona nie. Kalorik fe3000 to świetna wyciskarka ;).”

“Moim zdaniem to jedna z najlepszych wyciskarek na rynku.”

“Wadą jest tu niestety fakt, że nie można wybrać koloru obudowy. Ale ma za to szereg zalet. Wyciskanie soków jest opanowane do perfekcji. Mają idealny smak i są pełnowartościowe. Nie pokuszę się o ocenę ceny, bo jest adekwatna do jakości.”

“Ciekawa wyciskarka. Używałam kilkukrotnie u znajomej i jestem zachwycona. Jakość mega fajna, troszkę funkcji dodatkowych i zawsze można sobie urozmaicić menu w ciągu dnia. Mam zamiar ją kupić.”

“Jak na moje to jej regularna cena nie jest za wysoka w stosunku do tego jaką jakość sobą reprezentuje. To taka typowa wyciskarka z klasą. Oceniam ją wysoko, gdyż sprawdza się bardzo dobrze, czyści się łatwo, rozkłada i składa też. Stosunkowo szybko wyciska sok mimo małej ilości obrotów na minutę. Zużycie prądu jest niewielkie.”

SPRAWDŹ CENĘ