Wyciskarka Wolnoobrotowa Eldom PJ400


Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ400

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ400 to znany model wyciskarki wolnoobrotowej marki Eldom. Przez lata jak i również w chwili obecnej znajduje się w czołówkach rankingów wyciskarek wolnoobrotowych ze względu na niską cenę, dostępność i niezawodność. 

Funkcje, wyposażenie i opcje przy zakupie wyciskarki wolnoobrotowej Eldom PJ400

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ400 to wyciskarka, która w swojej technologii zapobiega nagrzewaniu soku, a co za tym idzie-produkt zatrzymuje wszystkie wartości odżywcze i mikroelementy.

Przy produkcji wytwarza się minimalna ilość piany, dzięki której sok ma dłuższą datę przydatności. Sok uzyskany dzięki tej wyciskarce jest mniej klarowny i jest w nim więcej enzymów i substancji odżywczych.

Jest łatwy w obsłudze. Posiada jedynie funkcję wyciskania soku. Silnik pracuje na niskich obrotach, jest cichy i nie wprowadza maszyny w drgania. 

W wyposażeniu głównym znajdziemy wszystkie niezbędne elementy wyciskarki, nic nie trzeba oddzielnie dokupować.

Posiada tylko jedną wersję kolorystyczną. Przy zakupie dostajemy dodatkowo dzbanek na sok i szczotkę do czyszczenia.

Dane techniczne wyciskarki wolnoobrotowej Eldom PJ400

Typ: pionowa

Pojemność misy: 1 l

BPA FREE: tylko ślimak

Komora wsadowa: wąska pojedyncza

Ilość obrotów: 80 obr/min

Moc: 400W

Gwarancja: 24 miesiące

Silnik: szczotkowy

Blokada kapania: Nie

Zalety i wady wyciskarki wolnoobrotowej Eldom PJ400

Zalety:

-cicha praca

-mała prędkość silnika

-niska cena

-łatwość obsługi

Wady:

-nie posiada dodatkowych funkcji

-krótki okres gwarancji bez możliwości przedłużenia

-brak wysokiej jakości materiałów

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ400- dodatkowe informacje

  1. Brak możliwości przedłużenia umowy gwarancyjnej
  2. Elementy składowe należy myć tylko ręcznie
  3. Temperatura wody podczas mycia elementów nie powinna przekraczać 50 stopni Celsjusza

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ400- dodatkowe wyposażenie

  1. Dzbanek na sok
  2. Szczotka czyszcząca

“Kupiłam bo dzieci nasłuchały się w szkole ile to konserwantów mają soki pakowane w butelki plastikowe w sklepach. Muszę powiedzieć, że sama też z niej często korzystam i dzięki temu mam świadomość, że piję zdrowe soki, a nie przetworzone. Jest bezapelacyjnie dobrą wyciskarką, która znakomicie podoła wyciśnięciu wszystkim owocom. Nawet miękkim i dosyć twardym.”

“Polecam jak najbardziej. Cena kusi, wygląd też, a poza tym na własny użytek nie potrzeba mi więcej funkcji. Jest cichutka i niedroga.”

“Jeżeli szukasz tysiąca opcji to radzę poszukać wyciskarki od tysiąca złotych wzwyż, bo ta ma tylko opcję wyciskania. Jednak opcja ta sprawdza się dobrze. Nie ma wad, jakichś usterek czy czegoś podobnego. “

“Dzięki niej namówiłam swoje dzieci do spożywania owoców. Co prawda w innej formie, ale sprawdza się. Umie ją obsługiwać moja 5 letnia córka, więc musi być łatwa w obsłudze. Myje się ją też łatwo, elementy nie zachodzą osadem. Nie zacina się. Mógłby być jakiś korek blokujący kapanie, ale to nie jest żadna wada. “

“Użytkuję ją od jakichś 7 miesięcy i jestem mile zaskoczona. Pracuje cichutko, produkt nie jest poddawany ciepłu. Wytwarza się mała pianka, ale mi to nie przeszkadza. Widać gołym okiem, że sok jest pełen witamin, bo jest naturalnie mętny. Polecam.”